Elutähtsa organiseerituse looja

Meditsiinimööbel professionaalidele


Elutähtsa organiseerituse looja
Elutähtsa organiseerituse looja
Elutähtsa organiseerituse looja
Elutähtsa organiseerituse looja
Elutähtsa organiseerituse looja

Tervishoiu jaoks loodud

Merianto Medicali haiglamööbel on ergonoomiline ja ruumisäästlik, aitab luua logistilise terviku ja tagada ravimiturvalisuse.

Spetsiaalne meditsiinimööbel on loodud toetama tervishoiupersonali vastutusrikast tööd.

Spetsiaalne meditsiini­mööbel

Merianto Medical ravimikappide südameks on sertifitseeritud ISO-moodulsüsteem. Samu ravimikorve saab kasutada nii ravimikärus kui ka kappides. Kaob vajadus ravimite korduvaks ümberladumiseks, väheneb töökoormus ja inimlike eksimuste võimalus.

Tutvu kogu tootevalikuga

Ravimikapp loob ruumikokkuhoiu

ISO-moodulsüsteemi korvides saab ravimeid vahejagajate abil korrastada, mis aitab vältida ravimivigasid ja säästa riiulipinda tavakappidega võrreldes kuni 60%.

Vaata videot siit

Tutvu haiglakappide sisuga

Tervishoiutöötajad kiidavad

Vastutustundlik mõttelaad, parimad kogemused ja teadmised erimööblist alates aastast 2004. Merianto Medicali loodud lahendused toetavad tuhandete tervishoiutöötajate igapäevatööd.

Meditsiinimööbli terviklahendused TÜ Kliinikumi Merianto Medicalilt.

Meditsiinimööbli terviklahendused Merianto Medicalilt. Marin Soomets Fotod: Merianto   „Tarnisime Tartu Ülikooli Kliinikumi meditsiinilinnakusse palatite mööbli, ravimi- ja protseduuriruumide erimööbli, õepostide ja infoletid, puhkeruumide kööginurgad ning laoruumidesse Flex-shelfi riiulisüsteemid. Kogu ravimite ja tarvikute säilitamiseks mõeldud mööbel oli projekteeritud ISO-moodulsüsteemi baasil, millel on võrreldes tavaliste sahtlite ja riiulitega kasutaja jaoks hulk olulisi eeliseid,“ räägib Merianto juht […]

Spetsiaalne meditsiinimööbel toetab tervishoiutöötajate igapäevatööd

Merianto Medica 2023 messil