Elutähtsa organiseerituse looja

Meditsiinimööbel professionaalidele


Elutähtsa organiseerituse looja
Elutähtsa organiseerituse looja
Elutähtsa organiseerituse looja
Elutähtsa organiseerituse looja
Elutähtsa organiseerituse looja

Tervishoiu jaoks loodud

Merianto Medicali haiglamööbel on ergonoomiline ja ruumisäästlik, aitab luua logistilise terviku ja tagada ravimiturvalisuse.

Spetsiaalne meditsiinimööbel on loodud toetama tervishoiupersonali vastutusrikast tööd.

Spetsiaalne meditsiini­mööbel

Merianto Medical ravimikappide südameks on sertifitseeritud ISO-moodulsüsteem. Samu ravimikorve saab kasutada nii ravimikärus kui ka kappides. Kaob vajadus ravimite korduvaks ümberladumiseks, väheneb töökoormus ja inimlike eksimuste võimalus.

Tutvu kogu tootevalikuga

Ravimikapp loob ruumikokkuhoiu

ISO-moodulsüsteemi korvides saab ravimeid vahejagajate abil korrastada, mis aitab vältida ravimivigasid ja säästa riiulipinda tavakappidega võrreldes kuni 60%.

Vaata videot siit

Tutvu haiglakappide sisuga

Tervishoiutöötajad kiidavad

Vastutustundlik mõttelaad, parimad kogemused ja teadmised erimööblist alates aastast 2004. Merianto Medicali loodud lahendused toetavad tuhandete tervishoiutöötajate igapäevatööd.

Tulevikuabilised aitavad ravimid kiirelt ja turvaliselt abivajajateni toimetada

Tekst: Karoli Noor Fotod: Newlcon OY Ravimite jaotamise, tellimise ja inventeerimisega seotud toimingud on aeganõudvad ning suur töökoormus ja kiire tempo toob kaasa ka inimlikke eksimusi. Ometi pole seda motoorset tegevust Eesti haiglates veel optimeeritud. Ravimirobotid on aga juba mõnda aega olemas olnud ning väga häid roboteid toodavad ka meie põhjanaabrid. Ravimikäitluse automatiseerimise üks peamine […]

Spetsiaalne meditsiinimööbel hoiab kokku nii ruumi kui ka aega

Õdesid on liiga vähe, et töötada vanamoodsate vahenditega