Kohatäitja

Läbiandekapid M-LAK

Merianto Medical haiglamööblisari põhineb ISO moodulsüsteemil, kus kasutatakse 600x400mm ja 400x300mm korve ning kappide mõõdud lähtuvad moodulsüsteemi mõõtudest. Läbiandekapid on projekteeritud 600mm ja 400mm laiusele korvile. Kapid paiknevad kahe ruumi vahel ja võimaldavad tarvikuid ja ravimeid liigutada ühest ruumist teise ilma ruumi uksi avamata. Läbiandekapi ustel on sünkroonlukk, mis ei luba mõlema poole uksi korraga avada, see võimaldab säilitada ruumides vajalikku õhurõhku ja sisekliimat.

Kapi sisu on võimalik komplekteerida vastavalt soovile, kasutades ISO moodulsüsteemi korve, riiuleid, sahtlisüsteeme. ISO siinipaneelid võimaldavad korve lihtsalt läbi kapi liigutada, kõik korvid lukustuvad kaldasendis. Plastkorvid taluvad kuni 20kg koormust. Vajadusel saab kasutada mõlemas suunas liikuvaid kuulsiine, mille koormustaluvus on kuni 50kg.

Ravimikapid on toodetud kvaliteetsest melamiinist. Kappi uksed on kuni 220° avanevad.  Vajadusel saab kapid komplekteerida hermeetilisena. Samuti on võimalik kasutada räntgenkiirguskindlaid uksi. Uste valikus on tavaline sileuks ja klaasuks:

Standarvalikus saab valida viie erineva viimistluse vahel:

Mõõdud

Mõõdud

TootekoodLSH
M-LAK4455 mm712 mm2100 mm
M-LAK6655 mm512 mm2100 mm

Kirjeldus

-Ustel on silikoonmagnetid, mis tagavad vaikse sulgumise

-Kapid on reguleeritavatel jalgadel ja sokliga

-Kappidele on võimalik paigaldada kaldkatus, mis aitab vältida mustuse kogunemist kapi laele.

-Kappides kasutatavatel ISO korvidel on palju erinevaid lisatarvikuid, vahejagajaid, sildihoidjaid jms, mis luua korda ja säästa ruumi

Lae alla toote materjalid

Galerii