Ravimikapp hooldekodudele M-WK

Ravimikapp hooldekodudele M-WK

Silmas pidades hoolde- ja vanadekodude vajadusi oleme välja arendanud modulaarse komplekslahenduse, mis võimaldab ladustada vastavalt 20-ne, 40- ne, 60-ne, jne. patsiendi ravimeid, ning lihtsustab märgtavalt hooldustöötaja tööd ravimite väljajagamisel.

Üks ravimikapi moodul on mõeldud 20-le patsiendile, ning jaotatud kolmeks osaks, millest ülemistel riiulitel asetsevas 20-es läbipaistvas ning etiketiga varustatud plastkarbis saab ladustada eraldi iga patsiendi ravimeid. Riiulid on kinnitatud kaldu, mis võimaldab head ülevaadet karpide sisust.

Sellest allpool paikneb moodul 20-ne ravimikandikuga. Igal patsiendil on individuaalne ravimikandik, mis on jagatud nädalapäevade järgi 7-ks osaks. Igal osal on veel omakorda sisejaotused eristamaks hommikusi, lõunaseid ja õhtuseid ravimeid. Kandikute läbipaistvast plastist tihedalt sulguv kaas hoiab ära ravimite segimineku ja võimaldab head ülevaadet kandiku sisust. Kandikud on varustatud etiketiga kliendi nime tarvis.

Kandikumooduli kõrval asub lukustatav metallkapp narkootiliste ainete tarbeks.

Kandikumooduli all asetseb väljatõmmatav töötasapind vaikseltsulguvatel teleskoopsiinidel, millel hooldustöötaja saab tegeleda ravimite jaotamisega.

Kapi kõige alumises osas paiknevad neli H100 ja neli H200 ISO moodulsüsteemi korvi vaikseltsulguvatel teleskoopsiinidel sahtlites, kus saab ladustada erinevaid ravimipakendeid ja tarvikuid.

Kapi värve on võimalik valida vastavalt eri mööbliplaaditootja kataloogile. Võtke palun meiega eelnevalt ühendust kontrollimaks valitud värvi saadavust.

Kapi ülaosa ruloo on lukustatav, ning sahtlid on kesklukustusega.

Ühe kapimooduli mõõdud(LxSxK): 910x670x2100 mm.

Galerii